Termin:

14.12.2017
, godz.
10:00 - 13:00
(zakończone)

data dodania szkolenia: 05.12.2017

Z przykrością informujemy, że ze względu na brak zgłoszeń spotkanie zostało odwołane!

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie we współpracy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości  serdecznie zaprasza na spotkanie  informacyjne pn.: „JEREMIE 2 – fundusze pożyczkowe dla firm oraz na podnoszenie kwalifikacji przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”. Celem planowanego  spotkania  informacyjnego jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez firmy na rozwój, a także na podnoszenie kwalifikacji swoich i pracowników poprzez szkolenia, kursy zawodowe i studia podyplomowe.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie nowa edycja inicjatywy JEREMI-2 oferującej pożyczkowe instrumenty finansowe, z których mogą skorzystać beneficjenci oraz omówione będą zasady działania Bazy Usług Rozwojowych.

Prelegenci z Lokalnego punktu Informacyjnego wprowadza uczestników w tematykę Funduszy Europejskich, natomiast pracownicy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przedstawią ofertę różnych pożyczek na rozwój firmy oraz omówią możliwości pozyskania dofinansowania na usługi rozwojowe w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Wyjaśnią m.in. jakie są rodzaje dostępnych pożyczek, na jakich warunkach, kto może starać się o dofinansowanie na szkolenia, jaka jest jego wysokość oraz jakie są warunki i zasady dofinansowania usług szkoleniowo-doradczych dla przedsiębiorstw. 

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego e-mailem na adres: lpi-koszalin@wzp.pl do dnia 13 grudnia br. do godz. 12:00.

W przypadku osób z niepełnosprawnością prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę. 

Kiedy i gdzie?

14 grudnia 2017 r. w godz. 10:00-13:00, sala konferencyjna Wydziału Zamiejscowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, al. Monte Cassino 2 w Koszalinie. 

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do sektora MŚP, czyli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw chcących pozyskać pożyczki na rozwój firmy oraz chcących podnieść kompetencje swoje lub swoich pracowników.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie
al. Monte Cassino 2.

tel. 94 31 77 407 (405 lub 409)
e-mail: lpi-koszalin@wzp.pl

Program spotkania

  • 10:00 - 10:10 Rejestracja uczestników spotkania.
  • 10:10 - 10:30 Wprowadzenie w tematykę Funduszy Europejskich na lata 2014 – 2020 oraz podstawowe informacje o Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Koszalinie
  • 10:30 - 11:15 Inicjatywa JEREMIE 2 – możliwości pozyskania pożyczek na rozwój firmy przedstawiciel Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości
  • 11:45 - 12:00 Przerwa
  • 12:00 - 12:45 Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw dostępne w ramach Bazy Usług Rozwojowych – przedstawiciel Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości
  • 12:45 - 13:00 Podsumowanie i dyskusja – sesja pytań i odpowiedzi.