Termin:

30.09.2020
, godz.
11:00 - 11:40
(zakończone)

data dodania szkolenia: 23.09.2020

Z powodów niezależnych od Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinku webinarium „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”, zaplanowane na dzień 30 września 2020 r. nie odbędzie się. Za utrudnienia bardzo przepraszamy i jednocześnie informujemy, że webinarium odbędzie się 7 października 2020 r. w godz. 11.00-11.40.

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku  serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”, które odbędzie się 30 września 2020 r. w godz. 11:00-11:40.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: lpi@powiat.szczecinek.pl  do dnia 29 września 2020 r. do godz. 14:00.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Osoby zakwalifikowane do udziału w webinarium zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

Uwaga! W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach.

Kiedy?

30 września 2020 r.  godz. 11:00-11:40.

Gdzie? 

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  (30 września 2020 r.). Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?

Webinarium skierowane jest do osób zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Program webinarium

  • Powitanie uczestników, przedstawienie programu oraz Organizatorów webinarium.
  • Dofinansowanie działalności gospodarczej na starcie
  • Pożyczki na rozpoczęcie działalności dla osób bezrobotnych
  • Pożyczki na rozpoczęcie działalności dla osób pracujących

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku
ul. Warcisława IV 16, 78-400 Szczecinek
tel. 94 37 29 250, e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.