Termin:

27.01.2021
, godz.
10:00 - 10:40
(zakończone)

data dodania szkolenia: 14.01.2021

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku serdecznie zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych rozwijaniem działalności gospodarczej do udziału w webinarium „Fundusze Europejskie w 2021 r. Harmonogramy naborów wniosków  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Krajowych Programów Operacyjnych”, które odbędzie się 27 stycznia 2021 r. w godz. 10.00-10.40.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres:  lpi@powiat.szczecinek.pl  do dnia 26 stycznia 2021 r. do godz. 14.00.

Udział w webinarium jest bezpłatny - Osoby zakwalifikowane do udziału w webinarium zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

Uwaga! W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach.

Kiedy?

27 stycznia 2021 r.  godz. 10:00- 10.40.

Gdzie? 

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia . Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?

Webinarium skierowane jest do osób zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na rozwój działalności gospodarczej.

Program webinarium

  • Powitanie uczestników, przedstawienie programu, Organizatorów webinarium oraz Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE);
  • Omówienie harmonogramu naborów wniosków o dofinansowanie na rok 2021 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego;
  • Omówienie harmonogramów naborów wniosków o dofinansowanie na rok 2021 w ramach Krajowych Programów Operacyjnych.

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku
ul. Warcisława IV 16, 78-400 Szczecinek
tel. 94 37 29 250, e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.