Termin:

19.01.2021
, godz.
11:00 - 12:00

data dodania szkolenia: 08.01.2021

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie zaprasza na bezpłatne webinarium pn. „Gdzie szukać informacji o Funduszach Europejskich? - harmonogramy na 2021.”

Webinarium odbędzie się 19 stycznia  2021 r.

 

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres  lpi-koszalin@wzp.pl  do 18 stycznia 2021 r. do godz. 14.00 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

 

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę webinarium. 

 

Liczba uczestników ograniczona, o udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Kiedy?

19 stycznia 2021r. w godz. 11.00 – 12.00.

Gdzie? 

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  (19 stycznia 2021 r.). Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich, ze szczególnym uwzględnieniem osób początkujących.

Program webinarium

  • Powitanie uczestników.
  • Przedstawienie oferty sieci PIFE.
  • Przegląd najważniejszych stron internetowych związanych z systemem funduszy europejskich w Polsce.
  • Omówienie harmonogramów naborów wniosków o dofinansowanie na rok 2021 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Krajowych Programów Operacyjnych.
  • Pytania i odpowiedzi.

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie,
al. Monte Cassino 2, 75-412 Koszalin,
tel. 94 31 77 405 (409 lub 407),
e-mail: lpi-koszalin@wzp.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.