Witam, w związku z wykryciem COVID-19 u jednego z pracowników Starostwa Powiatowego w Szczecinku informujemy, iż LPI Szczecinek zmuszony jest do tymczasowego ograniczenia swojej działalności.


Do dnia 12 października 2020 r. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku, będzie funkcjonował w trybie zdalnym. Informacje dotyczące pozyskania funduszy można uzyska pod numerem telefonu 512 156 726 oraz pisząc na adres lpi@powiat.szczecinek.pl.


Jednocześnie informujemy, że wszelkie działania tj. webinaria zostają odwołane.
Za utrudnienia przepraszamy.
 

 

Napisz do nas:

 

 lpi@powiat.szczecinek.pl

Godziny pracy punktu:

Pon.: 7:00-17:00
Wt., śr., pt.: 7:00-15:00
Czw.: 8.00 - 16.00

Telefony do konsultantów:

512 156 726

Telefony do ustalania terminów konsultacji:

512 156 726

Jeśli chcesz zapytać o to, w jaki sposób uzyskać wsparcie na realizację Twojego projektu?

Prosimy, abyś przygotował informacje na temat tego, kto starać się będzie o wsparcie? Czy będzie to osoba, która chce założyć działalność gospodarczą, firma (branża, liczba pracowników, roczny obrót), organizacja pozarządowa, administracja publiczna, instytucja kultury, czy może wsparcie będzie chciał otrzymać rolnik, instytucja naukowo-badawcza, osoba fizyczna, szkoła wyższa, jednostka szkolnictwa powszechnego itd.? Będziesz musiał wskazać w jakim województwie będzie realizowany Twój projekt, czy jest to obszar wiejski czy miejski? Przygotuj też krótki opis projektu - na czym będzie polegał i czemu ma służyć? Zastanów się też, jaki będzie szacunkowy budżet projektu?

Jeśli chcesz zadać pytanie o rozliczenie projektu realizowanego z Funduszy Europejskich?

Prosimy, abyś przygotował informacje na temat nazwy programu i numeru działania, którego dotyczy projekt, datę i numer naboru, w którym przyznano Tobie dotację, kto realizuje projekt? (czy jest to np. firma, fundacja, stowarzyszenie). Ponadto musimy wiedzieć, gdzie realizujesz projekt (województwo, czy jest to miasto czy obszar wiejski).

Prosimy zwrócić uwagę na to, że informacje podawane przez punkty nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających poszczególnymi programami i nie mogą stanowić podstawy do formułowania roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego.

Pracownicy punktów nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie. Sytuacja ta ma miejsce w związku z tym, że Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich nie zastępują instytucji odpowiedzialnych za przyznawanie dofinansowania i wydawania dokumentów oraz ich interpretacji.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku

Starostwo Powiatowe w Szczecinku

ul. Warcislawa IV 16, 78-400 Szczecinek