Rok 2015 jest ostatnim, w którym wydajemy środki unijne przyznane nam na lata 2007-2013. Otrzymaliśmy ponad 67 mld euro na rozwój Polski. To świetna okazja do porównań i zaprezentowania zmian, jakie zaszły w ostatnich latach dzięki realizacji projektów dofinansowanych z UE. Przy okazji można wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie organizowanym przez MIiR, Radio Zet i TVP1.

Przyłącz się!

Środki europejskie to tysiące projektów zrealizowanych w całej Polsce, w tym również w naszej najbliższej okolicy. Wystarczy się rozejrzeć. Aby wziąć udział w konkursie Europa to My, należy wybrać projekt, który otrzymał dofinansowanie ze środków europejskich na lata 2007-2013, a potem zrobić mu kilka zdjęć. Następnie za pośrednictwem strony www.europatomy.eu należy wypełnić zgłoszenie, opisując swoją historię i zmiany związane z projektem i dołączyć zdjęcia.

Atrakcyjne nagrody czekają

Do wygrania wspaniałe nagrody w tym główna - europejska podróż marzeń i Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich zakończony koncertem z udziałem gwiazd w miejscowości, w której zrealizowany został zwycięski projekt. Pod koniec lata wystąpią m.in Edyta Górniak, Afromental, Margaret, Monika Kuszyńska, Donatan i Cleo oraz Formacja Nieżywych Schabuff.Weź udział w konkursie i zaproś gwiazdy do Twojej miejscowości!

W lipcu wszystkich finalistów odwiedzimy z kamerą i zaprezentujemy w audycjach telewizyjnych na antenie TVP 1. Dodatkowo nasi finaliści opowiedzą o sobie w Radiu Zet.

Organizatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet oraz Program Pierwszy Telewizji Polskiej.

Zgłoszenia

Na pierwsze historie czekamy do 22 czerwca. Ostatnie zgłoszenia przyjmujemy do 3 lipca. Na finałową 20-stkę wybraną przez kapitułę konkursu będzie można głosować od 6 do 24 lipca. Wyniki zostaną ogłoszone 27 lipca, a Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich z wielkim koncertem z udziałem gwiazd odbędzie się w zwycięskiej miejscowości już 30 sierpnia!  Prześlij nam swoje zgłoszenie i pokaż, co zmieniło się w Twojej okolicy w ostatnich latach!  

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.europatomy.eu.